O mnie


W gruncie rzeczy aparat zamienia każdego człowieka w turystę wędrującego po rzeczywistości innych ludzi, a ostatecznie po własnej.

Susan Sontag

Fotograf

Kuba Kita


Cześć! Jestem Kuba, dumny tata dwóch niesamowitych córek Antosi i Zosi oraz mąż równie niesamowitej Ani. Zakochany w fotografii i górach 🙂

Od lat pasjonuję się fotografią, uwielbiam jej dziedziny takie jak fotografia studyjna, biznesowa, produktowa i krajobrazowa. Jednak to fotografia ślubna zajmuje szczególne miejsce w moim sercu, ponieważ daje mi możliwość uwieczniania miłości i emocji. Przygotowuję się do sesji ślubnej poznając Wasze historie, preferencje i oczekiwania. Chcę zrozumieć wizję tego dnia aby moje zdjęcia oddawały Waszą osobowość i unikalny styl. Nie ważne czy ślub odbywa się w kościele, plenerze czy na eleganckiej sali – zawsze staram się uchwycić atmosferę, radość, wzruszenie i miłość, która wypełnia ten wyjątkowy dzień. Koncentruję się na naturalnym i szczerym przebiegu wydarzeń – to właśnie tam kryje się prawdziwa magia. Nieoczekiwane i nieplanowane momenty są dla mnie najbardziej inspirujące. To w nich tkwi spontaniczność i emocje, których nie da się podrobić. W mojej pracy staram się być niewidocznym obserwatorem, który nie ingeruje w wydarzenia ale jednocześnie jest blisko, gotowy złapać te magiczne momenty. To właśnie wtedy Wasze fotografie nabierają autentyczności i wyjątkowości. Moje pragnienie jest proste – stworzyć dla Was pamiątkę, która będzie towarzyszyć Wam przez całe życie przypominając o tych wyjątkowych chwilach. Dlatego jestem wdzięczny, że mogę dzielić się swoją pasją z innymi, dokumentować szczęście i tworzyć piękne wspomnienia. Fotografia ślubna pozwala mi uczestniczyć w Waszej historii, a to dla mnie niezwykle ważne i inspirujące.