Kuba Kita

fotograf

Cześć, jestem Kuba. Mąż wspaniałej żony Ani i tato cudownych córek Antosi i Zosi. Z wykształcenia pedagog, ekolog i fotograf. Uwielbiam kawę ( o każdej porze dnia i nocy ) długie spacery (zwłaszcza  po górach ), dobrą książkę i film. Jak to się stało, że fotografia z pasji przerodziła się w pracę zawodową ? Myślę, że decyzję taką podjąłem już wiele lat temu. Kiedy jako młody człowiek zająłem pierwsze miejsce w konkursie na Amatorską Twórczość Artystyczną w Fotografii. Wtedy zacząłem marzyć o tym aby robienie zdjęć stało się również moją pracą. Od kilku lat spełniam to marzenie. Fotografia towarzyszy mi w każdym dniu, a ja czerpię niebywała przyjemność obrazując historię niepowtarzalnych chwil.

Zajmuje się głównie fotografią ślubną, ale znajduję także czas na fotografię portretową, biznesową, produktową, sesje rodzinne i narzeczeńskie.

W menu znajdziecie również „film”- są to produkcje mojego wspólnika Michała, z którym pracuję od lat. Tworzone przez niego prace cechuje subtelność i kreatywność, a profesjonalne podejście gwarantuje wspaniałą pamiątkę ulotnych momentów Waszego życia.

Serdecznie zapraszam!